Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydat PiS na prezydenta przyjechał do Lublina.

Utworzony przez Adam, 31 marca 2015 r. o 19:35 Powrót do artykułu
gosuję na kukiza. dośc mam układów katolickich prezentowanych przez pisuar i czerwonych pełowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głęboko wierzę, że Dudzie się uda. W Polsce nadszedł czas na zmiany. Powinniśmy postawić na kogoś spoza establishmentu. Panie Andrzeju, powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że największe szanse na zwycięstwo ma Duda. Z tego co rozmawiam ze swoimi znajomymi i rodziną to widzę rosnące niezadowolenie z obecnej sytuacji. Polacy chcą kogoś świeżego, nowego spoza ścisłego establishmentu. Duda może im to dać. 10 maja razem z rodziną wybieramy pana Andrzeja!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że największe szanse na zwycięstwo ma Duda. Z tego co rozmawiam ze swoimi znajomymi i rodziną to widzę rosnące niezadowolenie z obecnej sytuacji. Polacy chcą kogoś świeżego, nowego spoza ścisłego establishmentu. Duda może im to dać. 10 maja razem z rodziną wybieramy pana Andrzeja!
Zamilcz klakierze, to kolejny człowiek powiązany z rządzacym jeszcze niedawno pisowskim betonem, bedziesz miał krzyż na każdej ulicy a hałso TKM będzie wprowadzone od zaraz. Jedyna nadzieja Korwin albo Kukiz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas pogonić Tułajewa lenia i zadymiarza z ratusza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosuję na kukiza. dośc mam układów katolickich prezentowanych przez pisuar i czerwonych pełowców
Nie ważne CYCU na kogo zagłosujesz,ważne kto dzisiaj głosy liczy,   bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za!    
Ostatnio edytowany 5 kwietnia 2015 r. o 22:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...